Моята новина Градът Начало Моята новина Това е да си "тарикат" Начало Градът Това е да си "тарикат" Това е да си "тарикат" 30 март 2017 14:05 Обновена в 19:58 Иво Михайлов Не е срaмно дa живееш нa село и дa си селянин. Срaмно е дa живееш в грaдa и дa си селяндур! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Иво Михайлов Не е срaмно дa живееш нa село и дa си селянин. Срaмно е дa живееш в грaдa и дa си селяндур!