Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Срам и позор Начало Пълен абсурд Срам и позор Срам и позор 25 февруари 2021 10:45 Обновена в 14:55 Иван Борисов Добро утро, Казвам се Иван Борисов, живея в София, минавам всеки ден по този тротоар. Всеки ден по малко са напуква и не се взимат никакви мерки. Това се намира в "Люлин" 5, ул. "Петър Дертлиев". Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Иван Борисов Добро утро, Казвам се Иван Борисов, живея в София, минавам всеки ден по този тротоар. Всеки ден по малко са напуква и не се взимат никакви мерки. Това се намира в "Люлин" 5, ул. "Петър Дертлиев".