Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Спиране и Паркиране Начало Пълен абсурд Спиране и Паркиране Спиране и Паркиране 04 март 2021 21:19 Обновена в 22:09 Петър Стоянов Явно за вас това не е проблем.....но за живущите в кооперацията е Тормоз...през няколко минути кола запречва входа...ни влизаш...ни излизаш...толкоз???? Ул. "Георги Софийски" 22-24. Полиция няма??? Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Петър Стоянов Явно за вас това не е проблем.....но за живущите в кооперацията е Тормоз...през няколко минути кола запречва входа...ни влизаш...ни излизаш...толкоз???? Ул. "Георги Софийски" 22-24. Полиция няма???