Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина За това ли плащаме здравни осигуровки?? Начало Пълен абсурд За това ли плащаме здравни осигуровки?? За това ли плащаме здравни осигуровки?? 12 юли 2021 18:25 Обновена в 15:03 Живко Ангелов УМБАЛ „Св. Анна“ - Варна, Отделение по Инфекциозни болести. Пълен абсурд❯ Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна Изливане на фекални води на плажа в Царево