Моята новина Градът Начало Моята новина Авария в центъра на София Начало Градът Авария в центъра на София Авария в центъра на София 10 декември 2013 18:59 Обновена в 18:59 Веселин Райнов Авария в центъра на София. Това се случи на ъгъла на улиците Русалка и Богдан. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама