Моята новина Градът Начало Моята новина Лош път Начало Градът Лош път Лош път 30 май 2014 20:27 Обновена в 20:27 Себо Наводнен път в област Търговище, общ. Антоново, с. Свободица. Останахме без път. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама