Боряна Николаева
Здравейте, Тази сутрин минах пеш през строящото се кръстовище при Семинарията и се изумих (меко казано) от новия тротоар, който е изграден от страната на телевизионната кула и Семинарията. Има участък, в който тротоарът е с нормална ширина, но има участък, където заради дърветата е почти невъзможно да мине пешеходец. Нямам нищо против дърветата, но логично е да си задам въпроса, защо изобщо е изграден тротоар, след като точно през средата на участъка той реално е неизползваем.