Златина Кузманова
Здравейте, минавайки през ГКПП Маказа, ни направи впечетление как е изписано името на България на латиница. Според мен това е правописна грешка, но впоследствие забелязахме, че надписът е същият и по табелите в най-близкото градче - Комотини.