Димитър
Аз съм 72-годишен софиянец. Такова чудо не съм виждал и не съм си представял. На 100 м от Президентството се намира това чудо на чиновническата мисъл, което вече е обраснало и жабунясало, че даже мирише. Не виждате ли жабите? Докато снимах не видях нито един турист, нито един фотограф. Това ли ще покажем на чужденците? Моля Ви да покажете тези снимки на г-жа Фандъкова и на гл. архитект Диков и да им кажете да кандидатират София за европейска столица на културата през 2219 г.