Вече 5 години наблюдавам една съборетина, която е Обшинска собственост как застрашава живота на жителите на гр. Златица. Обърнете внимание, че под въпросната сграда се намира контейнера за боклук и отстои на 150 м от училището. Пак ли трябва нещо да се случи, та да "вземем мерки"