Саня Ангелова
Добър ден! Днес трябваше да отида до Дирекция "Социално подпомагане" - Сердика - отдел "С3", намиращ се на ул. "Козлодуй" № 8 в град София . Бях "очарована" от висящите кабели на входа, обелените мазилки и голямото "езеро" пред вратата на службата. Пред очите ми една жена с бастун трудно премина покрай тази голяма локва. Ами ако тази жена е в инвалидна количка, как може да премине? Възмутена съм - общинско здание да изглежда по този начин.
С уважение: Саня Ангелова
Благодаря за отделеното внимание!