Йордан Маринов
Приятели, не пътувайте с автобусите на YUBIM! Аз преживях едно кошмарно пътуване и за да ви предпазя ви казвам - не пътувайте с YUBIM. Отвратителна жега и въпреки че работеше климатикът не можеше да се диша от задух и миризми, когато помолихме шофьорите за почивка ни беше казано, че почивката е на 4 часа и 20 мин. Ако пътуването е няколко часа - бива, но за два дена и половина да е почивката на това време е мъчително. Този човек със синята риза-един от шофьорите, се държеше просташки като си служеше с обиди заплахи и квалификации, които не приличат на един международен шофьор. На всичко отгоре бях таксуван отделно от билета за втори багаж без да ми бъде издаден долумент - така този шофьор си сложи 10 Евро в джоба плюс заплатата. Така беше и с другите пътници. И така до София на 4 часа и 20 минути имаше почивки, когато отидох в офиса на фирмата да изкажа недоволството си, бях атакуван от шофьорите и заплашван, че ще ми избият зъбите щом се обаждам. Така ми започна отпуската, но като се сетих,че вече съм в България и ми олекна - какво се учудвам!!! На снимката се вижда същия шофьор седнал отпред и си пуши най-спокойно като не мисли, че и на пътниците им се пуши, но с тая почивка!!!