Моята новина Градът Начало Моята новина Мирни мотористи Начало Градът Мирни мотористи Мирни мотористи 03 август 2016 22:46 Обновена в 08:18 Александрова Така е цяло лято по "Ломско шосе". Изобщо не са невинни, колкото се показаха на интервюто! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Александрова Така е цяло лято по "Ломско шосе". Изобщо не са невинни, колкото се показаха на интервюто!