Моята новина Градът Начало Моята новина Родните строители Начало Градът Родните строители Родните строители 24 август 2016 18:02 Обновена в 22:42 А. Николов Ето какво оставят след се бе си родните строители. Идват с големите си машини, правят каквото правят и си заминават. А тротоарът срещу бл. 250 в ж.к. "Младост 2" кой ще оправи? Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
А. Николов Ето какво оставят след се бе си родните строители. Идват с големите си машини, правят каквото правят и си заминават. А тротоарът срещу бл. 250 в ж.к. "Младост 2" кой ще оправи?