Моята новина Градът Начало Моята новина Канабис до метростанция "Витоша" Начало Градът Канабис до метростанция "Витоша" Канабис до метростанция "Витоша" 29 август 2016 14:45 Обновена в 15:08 МАРИЯ Вижте какво отглеждат на новооткритата спирка "Хладилника" и метростанция "Витоша". От Столичната компания за градски транспорт добре се грижат за растенията си. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
МАРИЯ Вижте какво отглеждат на новооткритата спирка "Хладилника" и метростанция "Витоша". От Столичната компания за градски транспорт добре се грижат за растенията си.