Моята новина Градът Начало Моята новина Нагло паркиране в зелените площи Начало Градът Нагло паркиране в зелените площи Нагло паркиране в зелените площи 15 септември 2016 18:52 Обновена в 22:48 Ивайло Нагло паркиране в зелените площи на парк "Гео Милев". Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама