Моята новина Градът Начало Моята новина Режат младо дръвче заради табела Начало Градът Режат младо дръвче заради табела Режат младо дръвче заради табела 24 септември 2016 19:13 Обновена в 20:26 Иван Иванов Преди три години засадихме липа. Преди една година сложиха знак за "Зелена зона" в лехата на дръвчето. Тази година отрязаха дръвчето, защото закриваше знака. София, кръстовището на улиците "Козлодуй" и "Самуил". Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Иван Иванов Преди три години засадихме липа. Преди една година сложиха знак за "Зелена зона" в лехата на дръвчето. Тази година отрязаха дръвчето, защото закриваше знака. София, кръстовището на улиците "Козлодуй" и "Самуил".