Моята новина Градът Начало Моята новина Поредното нагло паркиране!!! Начало Градът Поредното нагло паркиране!!! Поредното нагло паркиране!!! 07 декември 2016 01:21 Обновена в 07:21 Мария Христова Снимката е направена в "Цариградски комплекс", ж.к. "Дружба", гр. София. Всякакъв вид коментар е излишен... Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Мария Христова Снимката е направена в "Цариградски комплекс", ж.к. "Дружба", гр. София. Всякакъв вид коментар е излишен...