Моята новина Градът Начало Моята новина Лошо паркиране Начало Градът Лошо паркиране Лошо паркиране 09 март 2017 11:23 Обновена в 21:48 иван В Сливен се паркира навсякаде, кадето им е удобно. И наи вече в градинки и тротоари. А гражданите се чудят как да ги заобикалят. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
иван В Сливен се паркира навсякаде, кадето им е удобно. И наи вече в градинки и тротоари. А гражданите се чудят как да ги заобикалят.