Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Улица в лошо състояние Начало Пълен абсурд Улица в лошо състояние Улица в лошо състояние 14 март 2017 17:55 Обновена в 10:57 Владимир Христов Не се издържа вече. Улица "Първа Българска армия" е трагична. Моля ви да вземете някви мерки Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Владимир Христов Не се издържа вече. Улица "Първа Българска армия" е трагична. Моля ви да вземете някви мерки