Моята новина Градът Начало Моята новина Паркиране Начало Градът Паркиране Паркиране 24 март 2017 13:17 Обновена в 16:39 Щилян Папанчев Така паркират някой в Бургас - на 2 или 3 места! Защото в Бургас места за паркиране има в излишък или просто така е по-удобно! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Щилян Папанчев Така паркират някой в Бургас - на 2 или 3 места! Защото в Бургас места за паркиране има в излишък или просто така е по-удобно!