Моята новина Градът Начало Моята новина Дупки в град Лом Начало Градът Дупки в град Лом Дупки в град Лом 04 април 2017 22:15 Обновена в 10:08 Милена Дупки отново разбиват автомобилите в Лом, община Монтана. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама