Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Дупки в ж. к. "Надежда" Начало Пълен абсурд Дупки в ж. к. "Надежда" Дупки в ж. к. "Надежда" 06 януари 2021 20:19 Обновена в 13:23 Цура Дупка до дупка, дупка до дупка. Докога? Разкопаха я тази "Надежда". Пълен абсурд❯ С колело на Северната тангента Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки