Снимките са от Ерпел, провинция Рейнланд-Пфалц.
Божи кравички на припек
Поздрави от Павел баня и подранилите кокичета.
Залезът на Ивановден
Къде са протестиращите "еколози"??? Сигурно…
Находище на пролетно ботурче с.Осенец, Разградско!
Освен красивите кокичета и минзухари, разцъфтяха и…
Кокичета от Павел баня :)
Не съм заспивала