Теменужките красиви.
Пролет е!
Довиждане, март!
Паркинг "Околовръстен път", София.
Че се паркира неправилно почти навсякъде, то е ясно…
София, кв. "Левски", ул. "Баба Тонка"…
Докога ще тровят децата ни с тези училищтни закуски…