Моята новина Градът Начало Моята новина Да изчистим Стара Загора Начало Градът Да изчистим Стара Загора Да изчистим Стара Загора 17 май 2012 15:05 Обновена в 15:05 тихомир Събраният боклук вече 5 дни чака извозване. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама