Моята новина Градът Начало Моята новина Намалено напрежение в Дружба 1 Начало Градът Намалено напрежение в Дружба 1 Намалено напрежение в Дружба 1 17 май 2012 22:35 Обновена в 22:35 Паулина Стоянова Ето как свети Дружба 1 в 21 в. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама