Моята новина Градът Начало Моята новина Това е положението в Търговище Начало Градът Това е положението в Търговище Това е положението в Търговище 25 декември 2012 11:10 Обновена в 11:10 Antoniy Atanasov Ден 7-ми, а камионът за смет е мираж... Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама