Моята новина Градът Начало Моята новина Протестиращите пред НС Начало Градът Протестиращите пред НС Протестиращите пред НС 19 юни 2013 19:55 Обновена в 19:55 Ваня Иванова Протестиращите пред НС на 19 юни. Снимка: Ваня Иванова Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама