Моята новина Градът Начало Моята новина Боклук по пътя за Радова махала, гр. Банкя Начало Градът Боклук по пътя за Радова махала, гр. Банкя Боклук по пътя за Радова махала, гр. Банкя 27 март 2014 09:54 Обновена в 09:54 Маргарита Петрова Без коментар. Докога ще продължава, господа управляващи на гр Банкя!!! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама