Моята новина Начало Моята новина "Разкрасяване" на улицата.... "Разкрасяване" на улицата.... 08 август 2014 13:57 Обновена в 14:35 Бистра Петрова Измита бе горната улица до кръстовището и водата с цялата кал, слама и боклук остана да "краси" нашата улица..... Кой и защо разрешава подобни дейности ?!?!?
Бистра Петрова Измита бе горната улица до кръстовището и водата с цялата кал, слама и боклук остана да "краси" нашата улица..... Кой и защо разрешава подобни дейности ?!?!?