Моята новина Градът Начало Моята новина "Красивата" ни улица Начало Градът "Красивата" ни улица "Красивата" ни улица 07 юни 2016 13:18 Обновена в 13:59 Атанас Дойчев Здравейте! Изпращам ви няколко снимки от "прекрасната " ни ул. "Ана Феликсова" във Варна. Този лунен пейзаж е на повече от 15 дни. Преминаването вечер е въпрос на късмет. Къде ли ни е кметът? Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Атанас Дойчев Здравейте! Изпращам ви няколко снимки от "прекрасната " ни ул. "Ана Феликсова" във Варна. Този лунен пейзаж е на повече от 15 дни. Преминаването вечер е въпрос на късмет. Къде ли ни е кметът?