Моята новина Градът Начало Моята новина Безобразие Начало Градът Безобразие Безобразие 09 юни 2016 08:14 Обновена в 12:31 Наталия Градът е Лом, улицата "Кирил и Методий". В близките 10 години ремонт не е имало, а както сами виждате - положението на настилката е просто трагично. Питам, кога ще се вземат мерки? Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Наталия Градът е Лом, улицата "Кирил и Методий". В близките 10 години ремонт не е имало, а както сами виждате - положението на настилката е просто трагично. Питам, кога ще се вземат мерки?