Моята новина Градът Начало Моята новина Автобусът пуши, шофьорът си кара Начало Градът Автобусът пуши, шофьорът си кара Автобусът пуши, шофьорът си кара 12 юни 2016 09:48 Обновена в 14:50 Костадин София, ж.к. "Левски Г". След като автобусът задимя, шофьорът продължи, без да му пука какво ще стане! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Костадин София, ж.к. "Левски Г". След като автобусът задимя, шофьорът продължи, без да му пука какво ще стане!