Моята новина Градът Начало Моята новина Нагло паркиране пред столичен магазин Начало Градът Нагло паркиране пред столичен магазин Нагло паркиране пред столичен магазин 22 юни 2016 22:35 Обновена в 23:20 Анонимен Нагло паркиране пред голям столичен магазин! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама