Моята новина Градът Начало Моята новина Сметище в центъра на София Начало Градът Сметище в центъра на София Сметище в центъра на София 03 април 2017 07:27 Обновена в 11:08 Диана Михайлова Ъгълът на ул."Позитано" и бул."Скобелев". Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама