Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Нормално ли е това? Начало Пълен абсурд Нормално ли е това? Нормално ли е това? 10 юли 2018 10:46 Обновена в 14:20 Борислав Николов Мястото е срещу входа на Нова ТВ, пътят, който води към метростанция "Софийска Света гора". Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Борислав Николов Мястото е срещу входа на Нова ТВ, пътят, който води към метростанция "Софийска Света гора".