Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Нормално ли е да спреш на пешеходна пътека и да си гледаш в телефона? Начало Пълен абсурд Нормално ли е да спреш на пешеходна пътека и да си гледаш в телефона? Нормално ли е да спреш на пешеходна пътека и да си гледаш в телефона? 09 февруари 2021 19:36 Обновена в 22:52 Цветомир Враца, 09.02.2021 г. Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна