Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Препълнен автобус по време на пандемия Начало Пълен абсурд Препълнен автобус по време на пандемия Препълнен автобус по време на пандемия 10 февруари 2021 20:14 Обновена в 22:20 Влади Искам да се оплача поради факта, че уж сме пъндемия и сме в извънредно положение, а в автобуса няма никакви мерки. Имаше над 50 пътника, а заведенията не работят, а в автобуса е пълен абсурд Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Влади Искам да се оплача поради факта, че уж сме пъндемия и сме в извънредно положение, а в автобуса няма никакви мерки. Имаше над 50 пътника, а заведенията не работят, а в автобуса е пълен абсурд