Моята новина Инциденти Начало Моята новина Безотговорни стопани на питбул Начало Инциденти Безотговорни стопани на питбул Безотговорни стопани на питбул 28 февруари 2021 17:12 Обновена в 22:39 Евгени Ноев 28.02.21 "Света Троица" питбул без надморник и с възголям нагръдник се изскубна от стопанката си, нападайки мен и моят ретривър. Само в България ! Трябва ли всеки път да умира някой, за да вземе държавата мерки???? Инциденти❯ Мантинелата Катастрофа Катастрофа Опасно изпреварване Опит за изпреварване Километрично задръстване на АМ “Тракия”
Евгени Ноев 28.02.21 "Света Троица" питбул без надморник и с възголям нагръдник се изскубна от стопанката си, нападайки мен и моят ретривър. Само в България ! Трябва ли всеки път да умира някой, за да вземе държавата мерки????