Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Паркиране в ж.к. "Дружба 2" Начало Пълен абсурд Паркиране в ж.к. "Дружба 2" Паркиране в ж.к. "Дружба 2" 12 април 2021 22:54 Обновена в 18:28 Анонимен Разбирам, че автомобилите на "бедните" българи са много, а паркоместата малко, но това е абсурдно. Пълен абсурд❯ С колело на Северната тангента Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки
Анонимен Разбирам, че автомобилите на "бедните" българи са много, а паркоместата малко, но това е абсурдно.