Моята новина Градът Начало Моята новина Боклук в канавките и деретата - 2 Начало Градът Боклук в канавките и деретата - 2 Боклук в канавките и деретата - 2 26 март 2014 21:55 Обновена в 21:55 Рангел Здравков Без коментар... На изхода на Стара Загора посока Казанлък... Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама