Моята новина Градът Начало Моята новина Бус пропадна в дупка в ж.к. "Лозенец" Начало Градът Бус пропадна в дупка в ж.к. "Лозенец" Бус пропадна в дупка в ж.к. "Лозенец" 10 май 2014 13:59 Обновена в 13:59 Антон Здравейте, Изпращам ви снимки от 9 май 2014 г., когато около обяд бус пропадна в асфалтова настилка пред вход на гаражи на жилищна сграда в гр. София, ж.к. "Лозенец", ул. "Свети Седмочисленици". Улицата е сравнително скоро ремонтирана. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Антон Здравейте, Изпращам ви снимки от 9 май 2014 г., когато около обяд бус пропадна в асфалтова настилка пред вход на гаражи на жилищна сграда в гр. София, ж.к. "Лозенец", ул. "Свети Седмочисленици". Улицата е сравнително скоро ремонтирана.