Моята новина Градът Начало Моята новина Нагъл водач в насрещното Начало Градът Нагъл водач в насрещното Нагъл водач в насрещното 13 юли 2016 17:49 Обновена в 21:03 Кирил Сотиров Нагъл водач кара в насрещното платно и псува, защото останалите не му правят път . Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама