Моята новина Градът Начало Моята новина На път Начало Градът На път На път 16 юли 2016 16:26 Обновена в 22:29 Стоян Ето така се возят ромите по пътя Сливен-с.Самуилово. Багажът им постоянно се клатеше и имаше голяма опастност да падне върху някоя кола. Жалко за кончето! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Стоян Ето така се возят ромите по пътя Сливен-с.Самуилово. Багажът им постоянно се клатеше и имаше голяма опастност да падне върху някоя кола. Жалко за кончето!