Моята новина Градът Начало Моята новина Змия на асфалта в София Начало Градът Змия на асфалта в София Змия на асфалта в София 02 август 2016 13:29 Обновена в 13:35 Георги Георгиев Змия на асфалта в столичния квартал "Манастирски ливади". Влечугото излезе от шахтата и след това се скри в ливадата. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Георги Георгиев Змия на асфалта в столичния квартал "Манастирски ливади". Влечугото излезе от шахтата и след това се скри в ливадата.