Моята новина Градът Начало Моята новина Боклуци в центъра на Монтана Начало Градът Боклуци в центъра на Монтана Боклуци в центъра на Монтана 02 август 2016 21:42 Обновена в 21:43 Светослав Мартинов Истинско безобразие в междублоково пространство в центъра на Монтана. Боклуците са тук от събота! Дано все пак ги изчистят! Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Светослав Мартинов Истинско безобразие в междублоково пространство в центъра на Монтана. Боклуците са тук от събота! Дано все пак ги изчистят!