Моята новина Градът Начало Моята новина 112 или НОВА Начало Градът 112 или НОВА 112 или НОВА 09 август 2016 21:09 Обновена в 23:52 Алберт Янев Изглед от балкона ми, посока "Лъвов мост" :) Повече ме е страх от този кран отколкото от мигрантите ... но Втора градска болница е на 30 м., ако успея да стигна до там :)))) Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Алберт Янев Изглед от балкона ми, посока "Лъвов мост" :) Повече ме е страх от този кран отколкото от мигрантите ... но Втора градска болница е на 30 м., ако успея да стигна до там :))))