Моята новина Градът Начало Моята новина Нагло за пореден път Начало Градът Нагло за пореден път Нагло за пореден път 21 септември 2016 16:35 Обновена в 17:14 Иванова Мисля, че на нас вече ни е неудобно да показваме едно и също, но май никой от наглеците не се стряска и си я карат както си знаят. Този автомобил цял ден седя паркиран, препречвайки тротоара и велоалеята. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Иванова Мисля, че на нас вече ни е неудобно да показваме едно и също, но май никой от наглеците не се стряска и си я карат както си знаят. Този автомобил цял ден седя паркиран, препречвайки тротоара и велоалеята.