Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Защо не е почистено? Начало Пълен абсурд Защо не е почистено? Защо не е почистено? 31 декември 2016 14:02 Обновена в 14:45 Мирослава Михайлова Къде е държавата - защо не е почистено? Патрулки нямаше, снегорини няма! Винетки 97 лв.? Обстановката по магистралата ли е наред? Абдикирала държава - няма така държава! Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Мирослава Михайлова Къде е държавата - защо не е почистено? Патрулки нямаше, снегорини няма! Винетки 97 лв.? Обстановката по магистралата ли е наред? Абдикирала държава - няма така държава!